Mice in Turkey Phone Image
24 Hour Call Center Service
RegisterRemind My Password
Sign in

Büyük İtalya Turu Napoli (1) & Roma(2) & Floransa(2) & Venedik(1) & Cenova(1)

roma Tourfloransa Tour

06 Şubat               İZMİR – İSTANBUL – NAPOLİ

Adnan Menderes Havalimanı Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 05.30’da buluşma. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 2309 uçuşu ile saat 07:45’te  Istanbul’a hareket, 08:50’de varış ve yapılacak aktarma sonrası TK 1879 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.45’te Napoli’ye hareket ve yerel saat ile 13:05’te varışın ardından Panoramik Napoli şehir turu. Turumuzda egzotik ve romantik liman kentlerinden biri olan Napoli’yi daha yakından tanıma fırsatı. Turumuzun ardından serbest zaman ve otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

07 Şubat               NAPOLİ – (POMPEI) – ROMA

Sabah kahvaltısından odaların boşaltılması ve Pompei’ye hareket , Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı'nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Pompei gezimizde görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Turumuzun ardından Roma’ya hareket, Varışımıza istinaden yapılacak Panoramik Roma şehir turumuzda göreceğimiz yerler arasında Vatikan (San Pietro) Katedrali, Collosseo (Arena), Roma Forumu, Vittoriano Zafer Anıtı, Aşk Çeşmesi (Fontana di Trevi) ve İspanyol Merdivenleri (Piazza di Spagna) bulunmaktadır. Turumuzun ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

08 Şubat               ROMA

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

09 Şubat               ROMA – FLORANSA

Sabah kahvaltısından sonra Floransa’ya transfer. Varışa istinaden yapılacak istinaden yapılacak Panoramik Floransa şehir turumuzun ardından otelinize transfer. Geceleme otelinizde.

 

10 Şubat               FLORANSA – (PISA)

Sabah kahvaltının ardından Pisa turu için hareket. Pisa Kulesi, Mucizeler Meydanı, katedral ve vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Turumuzun ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

11 Şubat               FLORANSA – (BOLOGNA) – VENEDİK

Sabah kahvaltısının ardından Venedik’e hareket. Yol üzerinde yapılacak Bologna turumuzda Piazza Maggiore, Asinelli Kulesi, S. Domenico Bazilikası ,San Luca Kemeraltı, Santa Maria dela Vita görülecek yerler arasındadır. Bologna, Emilia- Romagna bölgesinin baş şehri nam-ı değer "Kızıl Şehir". Şehrin tamamı ortaçağ mimarisine hakim ve binalarının renginden dolayı bu ismi almıştır. Şehir oldukça güzel ve mimarisinden dolayı nostaljik, Bologna mimarisinin kendine has en büyük özelliği ise, şehrin büyük bir kısmında binaların ön cephelerini birbirine bağlayan kemerler.  Turumuzun ardından Venedik’e varış ve varışımıza istinaden yapılacak Panoramik Venedik şehir turunun ardından otelimize transfer. Geceleme otelinizde.

 

12 Şubat               VENEDİK – (MİLANO) – (PORTOFINO) – CENOVA

Sabah kahvaltısının ardından Cenova’ya hareket. Yol üzerinde düzenlenecek olan Panoramik Milano şehir turumuzun ardından yine yol üzerinde yapılacak olan Portofino turu için hareket. İtalya'nın Akdeniz Kıyı Şeridi'nde bulunan Portofino, balıkçı köyleri, çakıllı kumsalları ve Santa Margherita adı verilen otellerin toplandığı kasabanın hemen yanında bulunuyor. Dükkanları, restoranları ve birbirinden lüks otelleri ile Portofino'nun kristali andıran denizi, buraya gelenleri tatil dönüşlerinde bir daha gelmeye ikna ediyor. Pastel renkli evleri, inanılmaz manzaraları, lüks yatları ile büyüleyecek sizi Portofino. Turumuzun ardından Cenova’ya hareket, Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 


13 Şubat               CENOVA – İSTANBUL – İZMİR

Sabah kahvaltısından ardından odaların boşaltılması. Panoramik Cenova şehir turunun ardından havaalanına transfer. Türk Hava Yolları’nın TK 1308 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.20’de İstanbul’a hareket. Türkiye yerel saati ile 17.10’da İstanbul’a varış ve yapılacak aktarma sonrası TK 2336 uçuşu ile 19:00’da İzmir’e uçuş. Saat 20:05’te İzmir’e varış ve turumuzun sonu.

KIŞ DÖNEMİ

B Ü Y Ü K   İ T A L Y A

Napoli(1) & Roma(2) & Floransa(2) & Venedik(1) & Cenova(1)

 ( Pompei – Pisa – Bologna – Milano – Portofino )

Türk Havayolları Tarifeli Seferi ile İZMİR hareket

06 Şubat 2015 Hareket… 7 Gece

İzmir’den İzmir’e …

TÜM EKSTRA TURLAR ve ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL !

OTELLER;

NAPOLI            – 4* Hotel Augustus / 3* Hotel Liternum

ROMA              – 4* Holiday Inn Express East / 4* Barcelo Aran Park

FLORANSA      – 3* Tonfoni Hotel (Montecatini) / 3* Florida Hotel (Montecatini)

VENEDİK          – 4* Radisson Blu Resort (Padova) / 3* Tulip Inn (Padova)

CENOVA          – 4* Idea San Biagio / 3* Hotel Mediterranee

 

***Venedik’de  (Di Piave, Padova), Floransa’da (Montecatini, Empoli) bölgelerinde konaklanılmaktadır.

*** Roma, Cenova ve Napoli’de şehir merkezine 15-20 km mesafedeki otellerde konaklanılmaktadır.

 

*** İtalya’nın çeşitli şehirlerinde oteller gecelik 2 EUR – 5 EUR  arasında değişen turist vergisi uygulamaktadırlar. Bu vergiler fiyatlarımıza dahil değildir. Yolcular bu vergiyi direkt olarak otele ödeyeceklerdir.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Hava Yolları ile İzmir – İstanbul(IST) – Napoli(NAP)  / Cenova(GOA) – İstanbul(IST) – İzmir gidiş dönüş uçak bileti,

— Napoli 1 gece, Roma 2 gece, Floransa 2 gece (Montecatini ya da Empoli), Venedik 1 gece (Di Piave ya da Padova),

Cenova 1 gece oda+kahvaltı bazında konaklamalar,

— Havalimanı vergileri ve servisleri bedeli,

— Panoramik Cenova, Venedik, Floransa, Roma ve Napoli şehir turları,

— Profesyonel rehberlik hizmetleri.

— Programda belirtilen Portofino – Milano – Bologna - Pompei – Pisa turları,

 

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro )

— İsteğe bağlı seyahat sigortası (10 Euro)

— Venedik VAPURETTO Ücreti  (15 Euro) – Tur esnasında rehbere ödenir.

— Cenova, Venedik, Floransa, Roma ve Napoli otel vergileri,

— Müze ve Ören yerleri giriş ücretleri,

— Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL

 

Fly Express havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçak saatlerinin değişebileceğini bilerek turu satın almıştır.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
0850 7770594
 
rezervasyon@hoteladvisor.net
Hotel
Date
Single Price
Two Person Price
Three P. Price